Úvod/ Autodoprava/ Dodávková autodoprava

Dodávková autodoprava

Poskytujeme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu materiálu a zboží. Nabízíme své přepravní služby velkým společnostem, malým i středním firmám a stejně tak i soukromým osobám. Jedná se o službu rychlou, bezpečnou a spolehlivou, s pružnou dobou nakládky a vykládky podle vašich časových možností. Nezáleží na tom, co konkrétně potřebujete přepravit. Může se jednat stavební materiál, o objemné a těžké předměty, jaké jsou určeny třeba k vybavení domu, bytu, zahrady, nebo naopak citlivé a drahé přístroje z oblasti elektroniky, kancelářských potřeb či například křehkých hudebních nástrojů. Zkrátka, žádný typ zboží ani materiálu pro nás není problém, vše bude v dobrých rukou.

Zboží rozvážíme nejen po celé České republice a Slovenské republice, ale jsme schopni je doručit do kteréhokoli evropského státu. Zájemcům o transport materiálu a zboží nabízíme flexibilní transport nákladu dodávkovým vozem o maximální nosnosti až 1,5 t. Vnitřní kapacita prostoru dodávky umožňuje umístění nákladu o maximální délce 3,5 m, šířce 1,8 m a výšce 2 m. O nakládku i vykládku zásilky se postarají naši pracovníci, kterých máme dostatečný počet. Samozřejmostí je pojištění odpovědnosti za škody, způsobené poskytovatelem služby.

Cena:

Při rozvozu v rámci městských částí Brna je jednotná, a to 1000 Kč bez DPH. Jestliže je však vzdálenost od místa nakládky do místa doručení nižší, než 3 kilometry, cena se snižuje na 600 Kč bez DPH.

Čekací doba činí 180 Kč za hodinu, příplatek za dalšího pracovníka, potřebného k vyložení nákladu, je 200 Kč za hodinu. Je možné sjednat dopravu nákladu také o sobotách a nedělích, je však třeba počítat s navýšením ceny.

Může se stát, že budete potřebovat odvézt náklad po delší trase, než jsou hranice města Brna. Pak nás, prosím, neváhejte kontaktovat, abychom si mohli detailně ujasnit podmínky přepravy. Kalkulaci vám pak předložíme do 15ti minut.

Finanční úsporu lze očekávat v případě, že se dopravní dodávka po vyložení vašeho nákladu na místo určení vrací opět naložená zbožím od jiného zákazníka. 

Pokud máte zájem o využití naší dodávkové autodopravy, můžete se na nás obrátit telefonicky na čísle 603 886 658 (Jiří Smrček) nebo na e-mailovou adresu fj.eurotransport@gmail.com

Napište nám