Úvod/ O nás

O nás

Jsme stavební firma působící na českém trhu od roku 2007. Od samého začátku je naší snahou vycházet vstříc požadavkům našich zákazníků a stále zdokonalovat komplexní služby v oblasti stavebnictví.

Naše společnost chce stále patřit mezi stavební firmy, které kladou důraz hlavně na spokojeného zákazníka a jak jsme již uvedli, na dobře odvedenou práci. Věříme, že s našimi službami budete maximálně spokojeni.

Ať už plánujete rekonstrukci bytu v Brně, stavbu rodinného domu či zateplení půdy, všechny tyto činnosti Vám navrhneme a zrealizujeme na míru. Zabýváme se i samostatnými řemeslnými pracemi, jako jsou rekonstrukce kuchyně, renovace podlahy, střechy i malování pokojů. V naší stavební firmě zaměstnáváme odborníky na práce zednické, betonářské i výkopové. Rozumíme kanalizaci, topení i plynu.

Sejdeme se s Vámi a projednáme Vaše návrhy a požadavky na stavbu, od projektové dokumentace až po vyřízení stavebního povolení. Sepíšeme finanční i časovou kalkulaci, podle Vašich možností a Vám na míru. Poradíme Vám i ohledně vybavení domácnosti novými elektrospotřebiči, dále v oblasti designu interiéru i celkového rozdělení místností. Při rekonstrukci stávajících prostor můžeme najít nové možnosti rozčlenění Vaší domácnosti. Ať už se jedná o novou šatnu, spojení WC s koupelnou nebo rozšíření jídelny do obývacího pokoje, vše pro Vaši spokojenost. Pokud toužíte po nových oknech, dveřích či podlahových krytinách, vyberete si je ze širokého vzorníku barev, materiálů i řemeslného provedení.

Po ukončení prací odvezeme vzniklé odpady a zajistíme závěrečný úklid. Na probíhající stavbu můžete dohlížet, budeme s Vámi stále v kontaktu. Obraťte se na naše specialisty, rádi přispějí k Vašemu spokojenému životu ve městě Brno, v srdci Jižní Moravy.

Naše činnosti a služby

  • stavební činnost: novostavby, rekonstrukce, nástavby, půdní vestavby, RD na klíč, nízkopodlažní stavby
  • drobné úpravy a udržovací práce na objektech
  • doplňkové práce: betonářské, zednické a výkopové práce, výstavba základů, podlahové vytápění, kanalizace, voda, topení, plyn
  • spodní stavby a montáže bilboardů
  • zámečnické konstrukce, ploty, balkony
  • zajištění projekční činnosti, finanční složky

Galerie O nás

Napište nám