Úvod/ Služby/ Podlahy/ Pokládka dřevěné podlahy

Pokládka dřevěné podlahy

Obraťte se na nás i v momentě, kdy plánujete pokládku dřevěné podlahy. Dřevo je přírodní materiál, působí vždy originálně a vytvoří v místnosti útulnou atmosféru. Při správném výběru materiálu a kvalitní pokládce Vám bude sloužit v rodině po celé generace. S odbornou prací našich zaměstnanců se také můžete spolehnout na záruku jejich prací a veškerý odborný servis.

Před započetím prací je potřeba zkontrolovat podklad podlahy, zda je zcela rovný, případné nesrovnalosti vyrovnáme nivelační hmotou. Také prohlédneme zakoupená prkna, zda jsou zcela v pořádku, případné poničené vyřadíme a nahradíme. Prkna se také musí nechat aklimatizovat na teplotu místnosti, kde budou ležet.

Samotná montáž se volí dle typu prken, je možné je nalepit několika typy vhodných lepidel. Další možností je podlahu našroubovat, nebo ji připevnit pomocí sponek. Životnost dřevěné podlahy prodloužíte vhodně zvolenou povrchovou úpravou, poradíme Vám, zda vybrat olej, vosk či podlahu nalakovat.

Pokládka dřevěných podlah je naše specialita, svěřte se nám s Vaší představou, jak má podlaha vypadat a my Vám rádi poradíme už s nákupem a výběrem prken. Na místě Vám také poradíme se zvolením směru pokládky. Správně položená dřevěná podlaha Vám bude příjemná při chůzi i bosou nohou. Kromě dřevěných podlah pokládáme i plovoucí podlahy, průmyslové mozaiky a vinylové podlahy.

Podlahy

Napište nám