Úvod/ Rekonstrukce/ Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra

Obýváte panelový dům? Jistě Vám tedy pojem bytového jádra není nikterak cizí. V minulém století byla do panelových domů instalována umakartová bytová jádra, která ale kvůli špatným vlastnostem tohoto materiálu nenechala na problémy dlouho čekat. Umakart je velmi nekvalitní stavební materiál, který snadno odolá vzdušné vlhkosti a následkem toho vzniká plíseň a stěny se krabatí. Je jasné, že vzniklé škody nejsou ani estetické a zdraví také zrovna nepřispějí.

Pokud je tento problém i Vaším, neváhejte a konečně se odhodlejte k rekonstrukci bytového jádra. Naše zkušená stavební firma z Brna, která se mimo jiné zabývá rekonstrukcí bytového jádra, provede veškeré práce spojené s rekonstrukcí od bourání a likvidace starého bytového jádra přes tvorbu nového kvalitního bytového jádra a zařídí i závěrečný úklid.

Rekonstrukce probíhá postupně a obvyklá doba od počátečních prací k výslednému bytovému jádru zabere zhruba dva týdny. Prvním krokem je zbourání starého bytového jádra a odvoz suti. Poté se na místo přiveze materiál na nové bytové jádro, jehož budování začíná založením stěn z pevného kvalitního materiálu. Jsou vyzděny nové příčky, instalovány rozvody vody a elektřiny, probíhá stěrkování podlahy. Dále pokračují podrobnější práce na stěnách a vnější omítce, obkládání stěn, práce na vnitřní omítce, vytvoření podhledu a položení podlahy. Následuje montáž sanitární keramiky a s ní spojené práce, osazení zárubní a finální práce včetně úklidu a závěrečného připojení spotřebičů.

Jestliže Váš byt potřebuje kromě rekonstrukce bytového jádra také výměnu podlahy, dlažby, výmalbu či zateplení, je Vám naše firma, zabývající se rovněž rekonstrukcemi bytů v Brně, k dispozici.

Funkční a krásný byt má vliv na zdraví a spokojenost svých obyvatel, tudíž neváhejte a obraťte se na nás. Jsme zkušenou firmou působící na trhu více jak deset let a spokojení zákazníci jsou naší prioritou.

Rekonstrukce

Napište nám