Úvod/ Rekonstrukce/ Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

V některých případech, zvláště při rekonstrukcích v domácnosti, je dobré uvažovat, zda nevyužít služeb odborníků, kteří svoji práci dělají profesionálně a poskytují na ni záruku. To platí i v případě koupelny. Jestliže dozrál čas pro rekonstrukci vaší staré koupelny, obraťte se s touto záležitostí na nás. Vyhovíme všem vašim požadavkům a zrenovujeme vám koupelnu podle vašich představ. Specializujeme se na rekonstrukce malých i velkých koupelen zejména ve městě Brně a přilehlém okolí.

Ať už potřebujete zrušit vanu a vystavět sprchový kout, rekonstruovat bytové jádro nebo jen změnit rozdělení WC a místa na pračku, díky našim zkušenostem jsou všechny tyto úkony pro nás hračka. Chcete-li vybudovat prostor pro koupání dětí nebo hygienu domácích mazlíčků, poraďte se s námi, jak jej nejlépe realizovat nebo upravit.

Samotná rekonstrukce koupelny probíhá v několika krocích. Nejdříve se vybourá původní zdivo, rozvody se odpojí od rozvodné sítě a demontuje se sanitární zařízení. Poté se vyzdí nové stěny, vytvoří se nové rozvody a elektroinstalace. Dále se pokračuje podlahou. Provede se nivelizace (srovnání nerovností) podlahy, následovaná pokládkou hydroizolace. Dalším krokem je položení dlažby a nalepení obkladů na obvodové stěny. Nakonec se namontuje sanitární zařízení a veškeré další vybavení vaší nové koupelny.

V oblasti designu vám dáme užitečné tipy, jak barevně sladit nové obklady, dlažbu, sanitární zařízení i pomocníky na sušení prádla. Můžete si vybrat nové toaletní skříňky, zrcadla i osvětlení. Díky široké nabídce a možnostem výrobců zařizovacích předmětů můžeme vše sjednotit podle vašeho vkusu.

V případě potřeby zvládneme i větší zásah do dispozičního řešení koupelny a WC tak, aby vznikly oddělené prostory. S důvěrou se nám svěřte se svými plány a během krátké doby si doma odpočinete v soukromí nové koupelny, stvořené vám na míru.

Rekonstrukce

Napište nám