Úvod/ Rekonstrukce/ Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyně

V rámci rekonstrukcí bytů se zaměřujeme také na rekonstrukce kuchyní ve městě Brně. Před začátkem prací se společně sejdeme na místě a probereme možnosti nového prostorového řešení Vaší kuchyně, uspořádání linky a spotřebičů. V kuchyni tráví celá rodina hodně společného času, na lince míchají dohromady těsto na sváteční dobroty, krájí zeleninu i chystají víkendové obědy. Zařiďte si proto prostor k těmto chvílím v moderním a praktickém stylu, potěšíte jistě nejen všechny Vaše kuchtíky, ale i strávníky.

Proč rekonstruovat

Důvodů najdete jistě mnoho, ať už jde o součást rekonstrukce celého bytu, nebo se prostě stěhujete do nových prostor a chcete si ji zařídit podle svého. Častým požadavkem na naše zaměstnance bývá přizpůsobení kuchyně stárnoucím majitelům, z důvodu jejich horší hybnosti. Vymyslíme větší efektivitu umístění spotřebičů, nebo změníme výšku základní desky kuchyňské linky. Také nové osvětlení pomůže v případě zhoršení zraku, nebo pokud je majitel nově upoután na vozík.

V čem spočívá rekonstrukce kuchyně

Společně s Vámi projdeme možnosti nejen barevných kombinací, ale také umístění linky, pracovní a jídelní části kuchyně. Pokud máte již vlastní představu, vytvoříme předběžný návrh. Kuchyně může mít samostatný ostrůvek na vaření, nebo může být umístěna do tvaru písmene U či L. Moderní jsou dnes styly hřejivých rustikálních italských kuchyní, nebo romantická elegance provensálské kuchyně.

Co zahrnuje rekonstrukce

Začneme od základu, tedy novými rozvody vody, elektřiny, plynu i odpadů. Potom přijde na řadu pokládka nové podlahy, vybrat si můžete z mnoha materiálů, linolea, dlažby či plovoucí podlahy. Vyměnit je možné dveře, okna i elektrospotřebiče. Pokud jde o vaření, můžete změnit starší typ sporáku za vestavnou troubu a varný panel.

Kuchyňská linka se skládá z několika komponentů, jedná se o pracovní desku, skříňky a poličky, dřez a baterie. Pracovní desky je možné vybírat z mnoha materiálů, používá se masivní dřevo, laminát, keramika i umělý kámen. Dvířka mají šuplíky, nebo výklopné otvírání. Celkový design linky se sjednotí zvoleným tónem dřeva, například břízy, javoru a dalších dřevin.

Kolik stojí celkové úpravy

Vaše individuální nároky a návrhy nové kuchyně stanoví celkovou cenu úprav. Naši zaměstnanci s Vámi podle Vašich představ sestaví přesný časový i finanční rozpis.

Časová náročnost

Na začátku zvládneme demontáž a likvidaci původní kuchyně. Novou kuchyni Vám vyrobíme do jednoho měsíce, a samotná montáž zabere 2 dny.

Rekonstrukce

Napište nám