Úvod/ Rekonstrukce/ Rekonstrukce podlah

Rekonstrukce podlah

Potřebujete ve svém bytě vyměnit podlahovou krytinu? Obraťte se na naše odborníky na rekonstrukci podlahové krytiny ve městě Brně, vezmou to s Vámi pěkně od podlahy!

Zvládneme vše od základů, tedy vybourání staré podlahy, vybetonování nové vrstvy a vystěrkování a pokládku nové podlahy. Díky odborné podlahářské práci našich zaměstnanců se vyhnete v budoucnu problémům s prohýbáním a vrzáním špatně položené podlahy. Za bezpečnost a trvanlivost nové podlahy ručíme.

Pro pokládku nové podlahy si můžete vybrat ze širokého sortimentu vzorníků podlahových krytin, které jsou dnes k dispozici. Ať už se jedná o dřevěné podlahy, laminátové podlahy, PVC či dlažbu. Společně projdeme vhodné možnosti, podle typu místností a budoucího užití podlahy. V současnosti je moderní jednotný styl designu napříč celým interiérem, barevně je možné sladit podlahy od vstupu do bytu, přes koupelnu až do kuchyně, či společných obývacích prostor. Stačí, když nám sdělíte své představy a my se postaráme, aby se Vám doma dobře chodilo.

Podlahy

Napište nám