Úvod/ Služby/ Stavební činnost

Stavební činnost

Společnost Stavby Smrček zaměstnává dělníky s profesionálním zaměřením na mnoho oborů, proto zákazníkům dokáže poskytnout kompletní stavební činnost. Naším cílem je spokojený zákazník, proto dokážeme zrealizovat jakýkoliv požadavek. Naše odborná způsobilost dosahuje velkých rozměrů. Stačí si jen vybrat příslušnou stavební činnost a dále kontaktovat kancelář o nabídku dané služby.
Naši odborníci se s Vámi sejdou přímo na místě stavby, a prostudují veškeré stavební úpravy, které máte v plánu. Ať už jde o rekonstrukci nemovitostí, výstavbu nového bydlení, nebo jeho zateplení, poradíme Vám se vším. Pokud sníte o nové koupelně, rozšíření kuchyně, či modernizaci celého domu, obraťte se na nás s důvěrou. Věnujeme se mnoha řemeslným činnostem, rozumíme vyřizování povolení ohledně likvidace nemovitostí, stejně tak i plánování nových staveb. Sestavíme Vám na míru potřebný finanční i časový plán prací tak, aby vyhovoval Vašim představám a možnostem.

Naše stavební firma sídlí v Brně, v moderním a rychle se rozrůstajícím městě. Rádi svou profesionální prací přispějeme k Vašemu spokojenému bydlení u nás, na Jižní Moravě.

Výstavby

Pod heslem výstavby řadíme veškeré:
- novostavby
- stavby rodinných domů na klíč
- hrubé stavby
- nízkopodlažní domy
- půdní vestavby
- komerční objekty
- interiéry obchodních prostor

Rekonstrukce

Pokud potřebujete rekonstruovat či uvažujete o rekonstrukci domu nebo rekonstrukci bytového jádra či dalších drobných rekonstrukcí jako jsou podlahy, stropy, kuchyně a jiné... tak jste na stránkách naši stavební firmy správně.

Zákazníkům nabízíme komplexní realizaci rekonstrukcí. Provádíme i jednotlivé drobné akce jako jsou např. rekonstrukce koupelen, malování pokojů, položení dlažby do kuchyně či koupelny, rekonstrukce podlahových krytin, rekonstrukce střechy.

Díky odbornému vzdělání všech pracovníků naší společnosti jakoukoliv rekonstrukci nemovitosti realizujeme na jedničku.

Zateplování

Zateplování provádíme na mnoha druhů objektů a to:
- rodinných domů
- panelových domů
- bytových domů
- krovů a půd

Při realizaci zateplování objektů navrhujeme i rekonstrukci střechy či navržení rekonstrukce podlahových krytin

Řemeslné práce

Díky velké poptávce po drobných řemeslných prací se naše společnost realizuje i na tuto skupinu činností.

Řemeslné práce bysme dle činností mohli rozdělit do tří skupin:
- likvidace nemovitosti - Pod tuto kategorii bysme mohli zařadit různé bourací práce a likvidace suti, odřezávání starých půd a stropů.
- rekonstrukce nemovitosti - Zde přetváříme starší objekty do nových za pomocí rekonstrukcí určitých částí objektů či materiálů. Například rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce podlahových krytin, střechy.
- výstavby nemovitostí - Pod pojmem výstavby patří jakékoliv činnosti, které utvářejí nemovitosti nebo dokončovací práce, které jsou nezbytně nutné pro chod a vzhled nemovitosti.

Výstavba

Zateplení fasád

Rekonstrukce

Napište nám