Úvod/ Autodoprava/ Stěhování

Stěhování

Nabízíme stěhovací služby v oblasti rodinných domů, bytů i firem. Přestěhování může proběhnout nejen po celé České republice a Slovenské republice, ale jsme schopni přestěhovat celou domácnost či kancelář do kteréhokoli evropského státu. Jedná se o službu rychlou, bezpečnou a spolehlivou, s pružnou dobou nakládky a vykládky podle vašich časových možností. Nezáleží na tom, co konkrétně potřebujete přestěhovat – poradíme si s těžkými břemeny jako je nábytek, skříně, gauče, velké kuchyňské spotřebiče, trezory, hudební nástroje jako třeba klavíry. Stejně dobře zvládneme ochránit a uložit choulostivé předměty jako je sklo, dekorace, květiny, elektronika, počítače, tiskárny a další. Zkrátka, žádný předmět není problém, vše bude u nás v dobrých rukou.

Zájemcům o přestěhování vašeho vybavení a zařízení nabízíme spolehlivou a bezpečnou dopravu nákladu dodávkovým vozem o maximální nosnosti až 1,5 t. Vnitřní kapacita prostoru dodávky umožňuje umístění nákladu o maximální délce 3,5 m, šířce 1,8 m a výšce 2 m. O nakládku a vykládku se postarají naši pracovníci, kterých máme dostatečný počet. Samozřejmostí je pojištění odpovědnosti za škody, způsobené poskytovatelem služby.

V případě zájmu zajistíme komplexní vyklizení nemovitosti.

Cena stěhovacích služeb:

Při rozvozu v rámci městských částí Brna je jednotná, a to 1000 Kč bez DPH. Jestliže je však vzdálenost od místa nakládky do místa doručení nižší, než 3 kilometry, cena se snižuje na 600 Kč bez DPH.

Čekací doba činí 180 Kč za hodinu, příplatek za dalšího pracovníka, potřebného k vyložení nákladu, je 200 Kč za hodinu. Je možné sjednat stěhovací služby také o sobotách a nedělích, je však třeba počítat s navýšením ceny.

Pokud potřebujete odvézt náklad po delší trase, než jsou hranice města Brna, kontaktujte nás, prosím, na tel. Č. 603 886 658, abychom si mohli detailně ujasnit podmínky přepravy. Kalkulaci vám pak předložíme do 15ti minut.

Finanční úsporu lze očekávat v případě, že se stěhovací vůz po vyložení vašeho nákladu na místo určení vrací opět naložená od jiného zákazníka. 

Pokud máte zájem o využití našich stěhovacích služeb, můžete se na nás obrátit telefonicky na čísle 603 886 658 (Jiří Smrček) nebo na e-mailovou adresu fj.eurotransport@gmail.com

Napište nám